Hakkımızda

2016 yılında “EBYS Community Group” olarak meslek ve bölüm sevgisi ile dolu bir akademisyen ve bir bölüm mezunu çalışan ile Facebook üzerinden yayın hayatımıza başladık. Amacımız bölüm ve mesleğimiz ile ilgili kişileri bir araya toplayıp, gelişmeleri ve çalışmaları yakından takip ederek siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktı. Bu görevi yerine getirmekten bir an olsun geri durmadan neler yapabiliriz düşüncesinde olduk. İlk olarak iki kişi başladığımız bu sürece mesleğimizin önde gelen kişilerini de dahil ederek değerli görüşlerinin sizlere ulaşmasını sağladık.
Daha geniş kitlelere ulaşmak, bilgi ve belge yönetimi bölümünün tanıtımını yapmak, mesleğimiz ile ilgili gelişmeleri, çalışmaları sizlerle paylaşmak, daha kaliteli işler yapmak adına www.ebelgeyonetimi.com web sitesini kurduk.

Sitemizde bölüm ve mesleğimizle ile ilgili haberlere, teknolojik gelişmelere, projelere, akademik yayınlara yer vermeyi düşünüyoruz. Bu konuda sitemize üye olarak veya [email protected] mail adresinden bizlere ulaşarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Sitemiz menüsünde Soru & Cevap sayfalarından bölüm ve mesleğimiz ile ilgili her konuda soru sorabilir görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bölüm ve mesleğimiz ile ilgili gerek iş hayatından gerek akademik olarak yetkin bir yönetim kadrosuna sahibiz. Sorularınıza, merak ettiklerinize ve tartışma konularınıza cevap vermekten ve sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Mesleğimiz ile ilgili özellikle yeni gelişmeleri takip etmek adına oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz www.ebelgeyonetimi.com olarak gelecek günlerde konferans, sunum ve röportajlar ile zengin bir bilgi paylaşım ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda bizlere olan desteğinizi görmek meslek ve bölüm adına daha güzel ve büyük işlere adım atacağımızın garantisi olacaktır.

Bu yolda bizlere destek vermek isteyen siz değerli okurlarımız [email protected] adresine mail atarak veya iletişim sayfasından bize yazarak görüş ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

 

 

e-Belge Yönetimi

EBYS Community Group