Eğitim ve Katılım Sertifikalarını Dijitalleştiren Girişim “Sertifier”

Sertifier eğitim veya katılım sertifikalarına ihtiyaç duyan kurum ve şirketlere kolaylıkla tasarlanabilir, takip edilebilir, dağıtılabilir ve blockchain ile doğrulanabilir sertifika hizmeti sunan bir web uygulamasıdır.

Sertifier, etkinlikler sonucu dağıtımı gerçekleştirilen sertifikaların web sitesi üzerinden tasarlanması, e-posta yoluyla dağıtılması ve bulut servislerinde depolanmasını sağlıyor.

Kullanıcılarına zaman ve para tasarrufunun yanı sıra veri güvenliği de sunan Sertifier, ülkemizde 2 milyona ulaşan e-öğrenim kullanıcılarını da hedef alıyor. Sertifikalandırma işlemlerinin halihazırda matbaada kağıda baskı, elle imza ve akabinde yine elden dağıtım metoduyla işlediğinin altını çizen Sertifier, platformlarında uyguladıkları yöntem ile tüm bu manuel düzenin internet ortamına taşınması ve zaman kaybının ortadan kaldırılarak günler süren işlemlerin çok daha kısa sürede halledilebilmesine olanak tanıyor.

Her bir belgeye özel QR kod ve seri numara yerleştiren ve sonrasında oluşturulan belgeleri sorgulama sayfası üzerinden kontrol edebilmenize de olanak tanıyan Sertifier, kullanıcılarına oldukça güvenli bir deneyim sunmayı vadediyor.

You may also like...